co napsat?

Datum: 17.12.2015 | Vložil: topka

Víš co? je to na tobě... :D No asi ti moc nepomůžu, ale já se ráda nechávám překvapit. Ze žánrů, co nabízíš asi by mi nejméně chybělo love - klasika hetero, ale pokud by to bylo dobře napsané, tak bych dala i to. Prim samozřejmě hraje yaoi. A jiné žánry? Moc nemusím právě gladiátory,Řecko a Řím. Ale! Je to zas o tom, jak to je napsané, např. životní zápas mě chytl a líbí se mi. Jinak asi schroustnu všechno, ať už to ve mně vyvolává negativní nebo pozitivní emoce. Protože i ty negativní jsou "dobré", je to známka toho, že je to dobře napsané a člověk nad tím přemýšlí a zanechalo to nějaký dojem. Některé věci přečtu jednou a nevracím se k nim. Některé si přečtu i několikrát...
Tak nevím, pomohla jsem nějak? Já vždy říkám, že psaní je hlavně na autorovi, je to jeho nápad a my čtenáři čekáme už jen na výsledek. Ale měla bych přece jen jednu maličkost. Vím, že jsme se o tom už bavily, ale přesto: Doporučila bych ti psát delší kapitoly. Kapitola na jednu stránku - jednu a půl stránky - to je opravdu málo. Člověk má občas pocit, jako by četl výňatek z něčeho a je potom, když dojde na konec, takový rozpačitý... Já osobně pak čtu třeba dvě tři kapitoly najednou.
Tak doufám, že se za tohle nebudeš zlobit... takže na závěr - piš, co uznáš za vhodné, ráda si od tebe přečtu cokoliv. :)

Přidat nový příspěvek